Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılında İtalya’da kurulan Wellness InstituteTM, Technogym tarafından desteklenen Fitness ve Wellness eğitim okuludur. Wellness InstituteTM, kendi bünyesindeki profesyonellerin yanı sıra uluslararası master trainer, doktor, uzman, antrenör ve danışmanlarla birlikte eğitimler geliştirmekte ve gerçekleştirmektedir.

Bireye, eğitime ve bilgiye yatırımın en önemli değerler olduğu günümüzde wellness ve fitness sektörüne yön veren firmaların, kulüplerin, kliniklerin; hatta sağlıklı yaşam felsefesini benimseyen kurumsal şirketlerin de bu değerleri yükseltmesi gerektiğine inanmaktayız.

Bu anlamda sertifika programları ve workshop’larla ulaştıklarımız:

  • Fitness Kulüp Yöneticileri
  • Fitness Kulüp Direktörleri ve Eğitmen Koordinatörleri
  • Personal Trainer’lar
  • Otel ve Kurumsal Reaksiyon Alanı Yöneticileri
  • Fizyoterapi ve Wellness Operatörleri
  • Satış ve Pazarlama Ekipleri

Amacımız

Fitness ve wellness sektörünün uzmanları ve Wellness InstituteTM sertifikalı Technogym Master Trainer’lardan oluşan güçlü kadromuz tarafından gerçekleştirilen eğitim programlarıyla sektörün gelişimine katkı sağlamak.

Wellness yaşam tarzını tüm bireylere benimsetmek için emek harcayan yöneticilere ve spor eğitimlerine kaliteli ve doğru bilgiyi aktarmak.

Wellness Institute Türkiye olarak verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra; enstitümüzden eğitim alan profesyoneller için özel kademeli programlarla aynı zamanda bir kariyer planı yaratmak (Technogym Trainer, Technogym National Trainer ve Technogym Master Trainer).